HOME STAGING

Czy nikt jeszcze nie zdecydował się na zakup Twojego mieszkania? Co zrobić, by zwiększyć szanse na wynajem mieszkania? Jak przygotować mieszkanie, by zyskało na atrakcyjności w oczach potencjalnych Klientów?
Odpowiedzią jest
HOME STAGING.
Ta usługa jest DLA CIEBIE.

Co to jest HOME STAGING?

HOME STAGING, to profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, to technika oparta na marketingu, mająca za zadanie zwiększyć wartość nieruchomości i doprowadzić do jej szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu.
Usługa ta „przywędrowała” do Polski ze Stanów Zjednoczonych.

01 01b
Kim jest a kim nie jest home stager?

Home stager obiektywnie ocenia nieruchomość, podkreśla walory i eliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a które mogą być powodem rezygnacji  z zakupu bądź wynajmu nieruchomości.

Home stager nie jest projektantem  ani  architektem wnętrz. Home stager wie jak wydobyć potencjał nieruchomości (mieszkania czy domu), tak by mogła wyróżnić się spośród wielu innych ofert na rynku nieruchomości i zaprezentować ją w najatrakcyjniejszy sposób, przy najniższym nakładzie finansowym, i  najkorzystniejszej cenie.

11 11b
Dla kogo jest HOME STAGING?

– dla każdego, kto już od dłuższego czasu oczekuje na kupca i nie wie, dlaczego jeszcze nikt nie zdecydował się na zakup mieszkania,
– dla każdego kto chce oszczędzić czas i korzystnie sprzedać lub wynająć mieszkanie.

01 02 
Dlaczego warto zdecydować się na HOME STAGING?

Minimalne nakłady → maksymalny efekt → szybsza sprzedaż lub wynajem → zadowolenie obu stron transakcji

– Kupującym często trudno sobie wyobrazić, że wnętrze mieszkania może wyglądać inaczej. Jeżeli w pomieszczeniach panuje brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza ich uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości i znacznie wydłuża się czas transakcji;

– w profesjonalnie przygotowanej nieruchomości zostają podkreślone jej walory a to wzbudza u Klienta pozytywne emocje, które sprawiają, że będzie mu łatwiej wyobrazić siebie w oglądanym mieszkaniu, a tym samym zwiększają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości;

– Kupujący często nie mają czasu urządzać mieszkań i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że mieszkanie jest przygotowane i zaprasza do zamieszkania, tym chętniej podejmują decyzję o zakupie lub najmie nieruchomości;

kuchnia
HOME STAGING działa. Mamy na to mocne dowody.

Zgodnie z badaniami marketingowymi nabywca podejmuje decyzję o zakupie czy wynajmie nieruchomości po pierwszych 10 sekundach, zatem siła pierwszego wrażenia działa a dobre pierwsze wrażenie to podstawowy cel Home Stagingu.
Z tego właśnie powodu postanowiliśmy oferować do sprzedaży i wynajmu tylko dobrze przygotowane domy i mieszkania.

Od kilku lat skutecznie wspieramy naszych Klientów usługą Home Stagingu w procesie sprzedaży lub wynajmu mieszkań. Klienci zaufali naszemu wieloletniemu doświadczeniu.  Tylko w 2018 r. roku  przeprowadziliśmy  Home Staging w kilkudziesięciu mieszkaniach  o łącznej powierzchni 1016,20 m2. Wszystkie nieruchomości szybko zyskały nabywców.

 

„NIE MA DRUGIEGO PIERWSZEGO WRAŻENIA”

0405

***

9 9b

***

05 05b

***

09 09b

***

03 03b

***

02 02b-3

***

16 16b

***

05 05b

***

12 13

***

06 06b

***

13 13b

***

01 02

***

04 04b

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: