O nas

„Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.
Pasja rodzi profesjonalizm.
Profesjonalizm daje jakość
a jakość to jest luksus w życiu.

 

MAGOS home  to biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które specjalizuje się w pośrednictwie w wynajmie długoterminowym mieszkań, w sprzedaży apartamentów,  mieszkań i domów na terenie Świnoujścia.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywane już od 1994 r., pozwoliło w 2009 r. w Świnoujściu stworzyć jedno z niewielu biur, które jednocześnie zarządza mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem długoterminowy i pośredniczy w wynajmie i sprzedaży mieszkań.

Współpracujemy z:
– kancelarią prawną,
– kancelarią komorniczą,
– kancelariami notarialnymi,
– rzeczoznawcą majątkowym,
– doradcą kredytowym,
– brokerem ubezpieczeniowym,
– projektantem wnętrz,
– firmami remontowymi.

Zapewniamy kompleksową obsługę formalno-prawną.  Jesteśmy z naszym Klientem podczas całego procesu przeprowadzania transakcji: od momentu rozpoznania oczekiwań Klienta, poprzez negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania w kancelarii notarialnej.

Przywiązujemy szczególną uwagę do zasad etyki zawodowej pośredników nieruchomości oraz moralnych w kontaktach międzyludzkich. Z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu życiowych decyzji wiążących się z wyborem wymarzonej nieruchomości.

Wszelkie transakcje odbywają się pod nadzorem  doświadczonego pośrednika posiadającego licencję zawodową nr 584. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji zawieranych przez naszych Klientów.

Zapraszam do współpracy


Małgorzata Słodkowska                                 
Właściciel
Home stager
pośrednik nieruchomości nr lic. nr 584
zarządca nieruchomości nr lic. nr 28752

Tel.: 888 535 333

zdjecie-male-02
Radomir Kaczyński
Administrator nieruchomości
Tel.: 505 939 400

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: