Rekomendacje

Chciałam serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Słodkowskiej z firmy MAGOS home Nieruchomości za profesjonalną pomoc w sprzedaży mojego mieszkania w Świnoujściu.
Z uwagi na fakt, iż mieszkam w miejscowości znacznie oddalonej od Świnoujścia nie mogłam bezpośrednio uczestniczyć w procesie związanym ze sprzedażą nieruchomości.

Zlecenie tego zadania Pani Małgorzacie było bardzo dobrą i słuszną decyzją. Profesjonalna postawa, ogromne zaangażowanie oraz wiedza bez wątpienia pomogły mi w sprzedaży mieszkania. Ponadto fachowe doradztwo na każdym etapie negocjacji z kupującym i staranne dopełnienie wszelkich formalności, pozwoliło doprowadzić transakcję do szczęśliwego i satysfakcjonującego obie strony zakończenia.

Reasumując sprzedaż nieruchomości przebiegła w atmosferze wzajemnego zaufania, dlatego z ogromną przyjemnością polecam usługi firmy MAGOS home.
Dziękuję za współpracę całemu zespołowi i jestem pewna, że gdyby zaszła jeszcze raz taka potrzeba mój wybór byłby oczywisty.
Marzena J./Dzierżoniów

***

Największy plus firmy MAGOS home to kompleksowość usług. Po podpisaniu umowy oraz upoważnień notarialnych zajęli się wszystkim: remontem mieszkania, wymianą mebli, nową aranżacją, etc. (brawo dla Pani Małgorzaty za finalny efekt!).  Zostały załatwione wszystkie sprawy związane z kredytem, u zarządcy budynku i pozostałe sprawy urzędowe oraz z dostawcami mediów (dzięki zaangażowaniu Pana Radomira).

Profesjonalna sesja fotograficzna oraz ogłoszenie, przykuły uwagę  zainteresowanych co zaowocowało szybką sprzedażą. Z racji tego, że wyprowadziliśmy się na drugi koniec Polski po podpisaniu umowy, pełnomocnictwa notarialnego do sprzedaży naszego mieszkania i innych upoważnień, zostawiliśmy klucze i po 2,5-miesiąca mieliśmy pieniądze na koncie, bez wracania do Świnoujścia.

Firma MAGOS home to pośrednik, który przeprowadził nas kompleksowo i sprawnie przez CAŁY proces sprzedaży mieszkania.
Zdecydowanie polecamy!
Martyna i Karol K./ Gdańsk

***

Współpracę z Panią Małgorzatą Słodkowską związaną ze sprzedażą moich apartamentów wakacyjnych nawiązałem  z rekomendacji osoby, która wcześniej z sukcesem przeprowadziła transakcję nieruchomościową z Panią Małgorzatą.

Już podczas pierwszej, ponad godzinnej rozmowy telefonicznej Pani Małgorzata dała się poznać jako osoba z bogatą i wszechstronną specjalistyczną wiedzą na temat trudnego rynku nieruchomości nadmorskich, ze szczególnych uwzględnieniem aspektów prawnych. Najważniejsze było jednak to, że wiedza Pani Małgorzaty płynie bezpośrednio z ponad 20-letniego doświadczenia, co dla mnie jako ekonomisty oznacza, że Pani Małgorzata zdobywała swoje doświadczenie przeprowadzając transakcje na różnych etapach cyklu koniunkturalnego na rynku nieruchomości. Dlatego z grona świnoujskich pośredników nieruchomości zdecydowałem się właśnie na współpracę z Panią Małgorzatą.

Historia naszej współpracy potwierdza, że był to właściwy wybór.

Każdą rekomendację Pani Małgorzaty, zaczynając od propozycji podniesienia standardu moich apartamentów, a kończąc na określeniu adekwatnej do jakości nieruchomości oraz sytuacji rynkowej ceny sprzedaży,  z perspektywy czasu oceniam jako opartą na głębokim zrozumieniu specyfiki lokalnego rynku nieruchomości oraz, co najważniejsze, w 100% trafioną.

Pani Małgorzata przeprowadziła ze mną dwie transakcje. Każdy z dwóch apartamentów po wystawieniu oferty przygotowanej przez Panią Małgorzatę znalazł docelowego nabywcę w ciągu 48 godzin. Każdą z transakcji Pani Małgorzata przygotowała i przeprowadziła w sposób wzorowy, zapewniając mi jako zbywcy duże poczucie komfortu, przede wszystkim ze względu na konieczność minimalnego zaangażowania mojego czasu.

Rekomenduję Panią Małgorzatę jako wiarygodnego partnera w procesie sprzedaży  nieruchomości w Świnoujściu. Z mojego doświadczenia współpraca z Panią Małgorzatą gwarantuje sprzedaż nieruchomości w krótkim czasie w sytuacji, kiedy zbywca zaufa wiedzy i doświadczeniu Pani Małgorzaty oraz zdecyduje się podjąć rekomendowane przez Panią Małgorzatę działania.
Artur L./  Warszawa

***

Pani Małgorzata Słodkowska jest rzetelnym i kompetentnym pośrednikiem nieruchomości, ale także miłym i serdecznym człowiekiem. Ma profesjonalne i unikatowe, indywidualne podejście do klienta. Jest osobą dynamiczną i pełną zaangażowania. W kontaktach z klientami zawsze wykazuje cierpliwość i wyrozumiałość. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pani Małgorzaty. Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez firmę MAGOS home.
Monika K./ Świnoujście

***

Współpracowałem z panią Małgorzatą jako pośrednikiem przy wynajmowaniu mojego apartamentu kilkukrotnie. Za każdym razem byłem pod wrażeniem wielkiego profesjonalizmu, zaangażowania i wysokiej jakości wykonania usługi. Od znalezienia klientów, poprzez negocjacje ceny i innych warunków umowy, po pomoc w przystosowaniu lokalu na potrzeby nowego klienta – włączając w to nawet rzeczy nie należące do jej obowiązków np. znalezienie i zakup drobnych elementów wyposażenia niezbędnych nowym lokatorom – wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Bardzo ważne w pracy pani Małgorzaty jest to, że rozumie wszystkie potrzeby swoich klientów i nie unika uzupełnienia swoich usług o elementy niestandardowe. Podziwiam wiedzę pani Małgorzaty dotyczącą świnoujskiego rynku nieruchomości, bardzo cenię sobie jej porady w tym zakresie. Z całą pewnością przy kolejnej transakcji pośrednictwa w Świnoujściu skorzystam z usług biura MAGOS home. Żałuję, że pani Małgorzata nie prowadzi swojej działalności również w innych miastach Polski, trudno znaleźć równie profesjonalną agencję pośrednictwa nieruchomości.
Monika i Paweł K./ Konstancin Jeziorna

***

Nabywaliśmy przez firmę MAGOS home nieruchomości. Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas podejście pani Małgorzaty Słodkowskiej poprzez jej profesjonalizm, uczciwość oraz przemiłe podejście do klienta.
Barbara i Tomasz P. / Świnoujście

***

Korzystaliśmy z usług Pani Małgorzaty Słodkowskiej jako pośrednika w obrocie nieruchomości kilkakrotnie. Jakość obsługi, doradztwo, zaangażowanie przewyższa zdecydowanie standard Polski (wielokrotnie korzystałem z usług innych pośredników i mam porównanie). Zawsze z uśmiechem, sympatią w ekspresowym tempie z dostępnością niemal 24 na dobę dbając przede wszystkim o interes i zadowolenie klienta. Pani Słodkowska daje swoim klientom coś więcej są to drobne „przysługi” jak przekazanie kluczy ekipie remontowej, otwarcie drzwi kurierowi, który przywiózł pralkę czy znalezienie kontaktu do fachowca itp. To wszystko sprawia, że jako klient jestem spokojny i mam wolną głowę bo wiem, że Pani Słodkowska wszystkim się zajmie. Gorąco polecamy korzystanie z usług Pani Małgorzaty Słodkowskiej.
Aleksandra i Paweł L./ Gostynin

***

Firma MAGOS home i pani Małgorzata Słodkowska to rzetelna i godna polecenia agencja pośrednicząca w obrocie nieruchomościami. Zaufaliśmy pani Małgosi i nie zawiedliśmy się.  Zawsze do dyspozycji, zawsze pod telefonem, pomocna i fachowa. Pierwszy raz spotkałam się z osobą o tak wielkim zaangażowaniu w swoją pracę, pełną entuzjazmu i pogody ducha. Pełen profesjonalizm.
Katarzyna S. / Świnoujście

***

Korzystałam z usług Pani Małgorzaty Słodkowskiej dwukrotnie. Za pierwszym razem, wynajmując mieszkanie, za drugim – sprzedając nieruchomość. W obu przypadkach byłam niezmiernie zadowolona ze współpracy z Panią Małgorzatą. Firmę MAGOS home cechuje najwyższej jakości profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Ze względu na fakt, iż mieszkam za granicą, obawiałam się trudności związanych z komunikacja. Nic bardziej błędnego. Pani Małgorzatą była w stałym kontakcie ze mną, zarówno telefonicznym jak i mailowym,  informując mnie na bieżąco o postępach prowadzących do sfinalizowania transakcji. Dyspozycyjność  niemal  24 godziny na dobę, uśmiech i fachowa wiedza, doradztwo oraz aranżacja wnętrz, wszystko to sprawiło, że transakcja została przeprowadzona szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Firma MAGOS home, to firma godna polecenia.
Iwona G. / Oslo – Norwegia

***

Jako sprzedająca mieszkanie, zamieściłam ogłoszenie w mediach. Oprócz kilkudziesięciu firm/pośredników, również zgłosiła się do mnie Firma MAGOS home.
Podczas pierwszej rozmowy nie miałam wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistką. Cenne wskazówki „zaowocowały”, w ciągu 4 tygodni znalazł się klient. Szczegółowy opis nieruchomości, zdjęcia w ogłoszeniach dokładnie odzwierciedlały to co mam do zaoferowania, potencjalny klient był o wszystkim poinformowany, nie było mowy o rozczarowaniu. Sprawy notariusza, dokumentów, zaświadczeń niezbędnych do sfinalizowania transakcji itp. to tylko formalność, większość spraw zorganizowała firma MAGOS home. Codzienne obowiązki ograniczały mnie do załatwienia takich spraw, dlatego tego typu pomoc  ze strony MAGOS home była dla mnie satysfakcjonująca. Zabezpieczenie interesu obu stron, miła atmosfera, jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty.
Serdecznie dziękuję za współpracę Pani Małgorzacie Słodkowskiej, firmie MAGOS home. W przyszłości nie będę miała wątpliwości, do kogo się zwrócić w pierwszej kolejności.
Marzena H. / Świnoujście

***

Im Mai 2012 hatten wir in Swinemuende Kontakt zu mehreren Immobilienmaklern aufgenommen. Wir interessierten uns für eine Ferienwohnung in Swinemuende. Dabei lernten wir Frau Malgorzata Slodkowska,  als zuvorkommende und hilfsbereite Immobilienmaklerin kennen. Sie kümmerte sich vom Besichtigungstermin der verschiedenen Objekte bis zur kompletten Kaufabwicklung (Notarvertrag, Devisentausch, Dolmetscher, Umbauarbeiten etc.) zuverlässig und kompetent. So haben wir doch noch unser Wunschobjekt gefunden und danken Frau Slodkowska fuer Ihre Unterstützung
Beste Grüße
Adrianna L./ Lubeka – Niemcy

***

,,MAGOS home’’ to firma o wysokiej jakości usług. Precyzja, dyspozycyjność, szybkość  działania, dbałość o komfort klienta oraz zaufanie to cechy które wyróżniają ją na rynku nieruchomości. Korzystanie z usług biura ,,MAGOS home’’ kierowanego przez Panią Małgorzatą Słodkowską sprawiło, że wszystkie formalności zostały załatwione rzetelnie, terminowo i w bardzo miłej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą ,,MAGOS home’’.
Małgorzata i Krzysztof N. / Szczecin

***

Korzystałem z usług firmy MAGOS home jako pośrednika przy transakcji wynajmu nieruchomości i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tą firmę innym osobom. Mając różne doświadczenia we współpracy z biurami nieruchomości w Szczecinie, zostałem pozytywnie zaskoczony bardzo dobrą obsługą klienta jak i jakością pracy biura. Pani Małgorzata Słodkowska wykazała się dużym zaangażowaniem, wielokrotnie kontaktowała się ze mną, aby uzgodnić wszystkie szczegóły transakcji i doprecyzować zapisy w umowie najmu. Transakcja została przeprowadzona w sposób bardzo szybki, rzeczowy i profesjonalny. Zdecydowanie polecam.
Krzysztof B./ Szczecin

***

Firma MAGOS home, to najbardziej profesjonalny zespół pośredniczący w obrocie nieruchomościami z jakim do tej pory miałam do czynienia. Z całą świadomością mogę przyznać, że ta firma jest wzorem, z którego mogłyby czerpać wszystkie firmy zajmujące się pośredniczeniem w tej branży. Załatwianie niełatwych spraw  związanych z wynajmem nieruchomości staje się o wiele prostsze i mniej stresujące. Dzięki współpracy z firmą MAGOS home zaoszczędziłam wiele czasu, nerwów i mam pewność, że wszystkie formalności zostały dopilnowane. Firma jest rzetelna i działa wręcz w tempie ekspresowym. Poza tym warto wspomnieć o wyjątkowo przyjaznym i indywidualnym podejściu do klienta. Zdecydowanie polecam współpracę i zapewniam, że firma jest godna zaufania.
Joanna M./ Szczecin